Klienci indywidualni

Dla firm

KROK 1: WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Wnioskowana kwota

- +

Okres kredytowania

- +

KROK 1: WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Wnioskowana kwota

- +

Okres kredytowania

- +
KROK 1 KROK 2

KIM JESTEŚMY I JAK DZIAŁAMY?

Celem naszej działalności jest dobranie najlepszej oferty pożyczkowej dla naszych Klientów. Tym, co wyróżnia nas spośród wielu podobnych firm działających na rynku finansowym jest indywidualne podejście do każdego Klienta i dopasowanie najlepszej oferty do aktualnej sytuacji finansowej.

 

Czas przygotowania oferty wynosi maksymalnie 24 godziny. W tym czasie mogą się Państwo spodziewać kontaktu telefonicznego z ofertą przygotowaną indywidualnie dla każdego Klienta. Jest to najszybsza opcja na uzyskanie pożyczki gotówkowej. Pozwala nie tylko na oszczędność czasu, ale również na ograniczenie zbędnych formalności.

 

Cała procedura polaga jedynie na wypełnieniu krótkiego wniosku na naszej stronie internetowej, dzięki czemu dowiemy się, jakie są Państwa oczekiwania.Po otrzymaniu wniosku wybierzemy odpowiednie instytucje finansowe spełniające Państwa wymagania i mogące udzielić pożyczki oraz przekażemy im Państwa zgłoszenie. Już po kilku godzinach mogą się Państwo spodziewać telefonu ze spersonalizowaną ofertą.

 

To wszystko bez żadnej prowizji ani ukrytych kosztów. Cała operacja przygotowania oferty jest zupełnie darmowa.

 

Nie trać czasu na zbędne formalności! Zaufaj nam i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!

Skontaktuj się z nami

W razie dodatkowych pytań prosimy wysłać zapytanie przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na adres biuro@creditech.pl

Przejdź do formularza kontaktowego