Klienci indywidualni

Dla firm

KROK 1: WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Wnioskowana kwota

- +

Okres kredytowania

- +

KROK 1: WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE

Wnioskowana kwota

- +

Okres kredytowania

- +
KROK 1 KROK 2

Bezpieczeństwo

Dbamy o naszych klientów, dlatego używamy protokołu SSL aby w pełni Państwa zabezpieczyć.
SSL to protokół służący do bezpiecznego przesyłania zaszyfrowanych danych – takich jak np. dane osobowe klientów wypełniających wniosek.

Dlaczego korzystamy z certyfikatu SSL?

Dbamy o dane osobowe naszych klientów
Zapewniamy Państwu poufność przesyłanych danych
Chcemy chronić naszych klientów przed niebezpieczeństwem w Internecie

Podstawy działania protokołu SSL są następujące: na początku sesji (tzn. w momencie nawiązania łączności pomiędzy przeglądarką i serwerem) następuje weryfikacja tożsamości, wymiana kluczy publicznych i ustalenie kluczy sesji. Po zakończeniu fazy wstępnej dalsza wymiana informacji jest już szyfrowana. Jedna sesja SSL może przenosić wiele sesji HTTP – przypomnijmy, że w zwykłym HTTP połączenie jest zrywane po zakończeniu pojedynczego transferu danych.

Integralność wiadomości zapewniona jest przez funkcje elektronicznych podpisów, zwanych też skrótami. Funkcje skrótu umożliwiają przyporządkowanie dowolnemu tekstowi (dokładnie – dowolnemu ciągowi liczb) „podpisu”, czyli skrótu (digest), ściśle związanego z danym tekstem. Ze skrótu nie można odzyskać wiadomości (zawiera on po prostu mniej informacji). Próba zmiany wiadomości, do której dodano jej skrót powoduje, że skrót przestaje „pasować” do wiadomości. Własności funkcji skrótu powodują, że znalezienie wiadomości pasującej do skrótu jest bardzo żmudne obliczeniowo. Skrót jest, więc b. trudno fałszowanym podpisem wiadomości. Podpisywanie danych w SSL jest koncepcyjne identyczne z popisywaniem wiadomości w bezpiecznej poczcie elektronicznej.